Program

Dzień 1 - 7.09.2021
08:00 - 09:00

Rejestracja uczestników

09:00 - 09:15

Rozpoczęcie konferencji i powitanie uczestników

Marek Możdżyński - MWM EG
09:15 - 10:00

Trendy w zrównoważonym rozwoju powłok oraz technologii malowania farbami proszkowymi

Enno T.Kok - AkzoNobel Powder Coatings
10:00 - 10:35

Ekologiczne i przyjazne dla środowiska systemy powłok lakierniczych w przemyśle kolejowym

Piotr Ziegert - Kansai Helios Group
10:35 - 11:00

Przerwa na kawę

11:00 - 11:35

Nadruk farb i nie tylko

Sébastien Salze - Sames Kremlin
11:35 - 12:10

Rozpoznawanie 3D w automatycznym malowaniu proszkowym dużych obiektów

Michał Falkowski - Gema
12:10 - 12:45

Kataforeza: Przegląd i sposoby rozwiązywania problemów

Anıl Başçetin - Kansai Altan
12:45 - 13:30

Czas dla wystawców

13:30 - 14:30

LUNCH

14:30 - 15:05

Lepsze, Trwalsze, Doskonalsze – Rola i Znaczenie Tworzyw Sztucznych Dla Rozwoju Przemysłu Motoryzacyjnego

Jacek Szczerba - Genplast
15:05 - 15:40

Własności wizualne elementów z tworzyw sztucznych – teraz kontrolujemy je skutecznie

Tomasz Więckowski - Prezes Eurotom
15:40 - 16:00

Przerwa na kawę

16:00 - 16:35

Automatyzacja & Wydajność Farb (Dlaczego automatyzacja, Wydajność Farb & Redukcja Kosztów)

Philippe Godbil - Graco
16:35 - 17:10

Kiedy cena jest zwycięską ceną i w jaki sposób nauka o danych może pomóc w osiągnięciu tego celu?

Phil Coady - SPOSEA
17:10 - 17:30

Pytania i odpowiedzi, zakończenie pierwszego dnia

17:30 - 18:30

Przerwa

18:30 - 23:00

Wyjazd na Rynek Starego Miasta i kolacja

Dzień 2 - 8.09.2021
09:00 - 09:15

Rozpoczęcie drugiego dnia konferencji

Marek Możdżyński - MWM EG
09:15 - 09:50

Autonomiczna i wydajna aplikacja lakiernicza 2-3K

Thibault Cognon - Sames Kremlin
09:50 - 10:25

Błędy w projektowaniu połączeń klejonych

Przemysław Kuśmierek - Bodo Möller Chemie
10:25 - 11:00

Badanie połączenia szyba-klej-stal metodami badań nieniszczących

dr Jakub Kowalczyk - Politechnika Poznańska
dr Dariusz Ulbrich - Politechnika Poznańska
11:00 - 11:20

Przerwa na kawę

11:20 - 12:30

Panel dyskusyjny – przyszłość systemów lakierniczych

Anetta Rzadkosz – Volvo Bus, Barkin Gürdal – Kansai Altan, Phil Coady - SPOSEA, Enno T. Kok - AkzoNobel
12:30 - 13:00

Podsumowanie 2 dnia i zakończenie konferencji

Marek Możdżyński - MWM EG
13:00 - 14:00

OBIAD